Typowymi uszkodzeniami w kanalizacji są nieszczelne złącza, przerastanie korzeni oraz pęknięcia. Eksfiltracja ścieków i wszelkie nieszczelności są niebezpieczne dla wód gruntowych oraz mają negatywny wpływ na efektywności pracy oczyszczalni ścieków.

Czytaj więcej

To układanie, naprawa lub renowacja sieci infrastruktury podziemnej z założeniem ograniczenia czy wręcz eliminacji wykopów.

Czytaj więcej

Skaner 3D używa dwóch wysokiej rozdzielczości kamer cyfrowych ze specjalnie zaprojektowanymi obiektywami szerokokątnymi, które wykonują skanowanie wnętrza studzienki w jednym przebiegu pionowym w kilka sekund.

Czytaj więcej

To idealny sprzęt do inwentaryzacji przyłączy kanalizacyjnych, można ją wprowadzić do kanału zarówno od studni rewizyjnej jak i od kolektora głównego - sprawdza się idealnie w przypadku przyłączy wpiętych “na ostro”.

Czytaj więcej

Nieszczelności w systemach kanalizacyjnych prowadzą do infiltracji wód gruntowych, a te dodatkowo obciążają oczyszczalnie ścieków. Największą przyczyną uszkodzeń jakie spotykamy w studzienkach kanalizacyjnych jest agresywność ścieków.

Czytaj więcej

Firma Cons Control System świadczy usługi czyszczenie kanalizacji korzystając z najnowszych pojazdów znanych producentów.

Czytaj więcej

Frezowanie odbywa się robotami hydraulicznymi. Są to najmocniejsze urządzenia na rynku europejskim. Każdy robot posiada własną kamerę z oświetleniem, dzięki czemu może precyzyjnie usuwać twarde zatory bez uszkodzenia ścianki przewodu.

Czytaj więcej

Nowoczesne systemy telewizyjne oparte są na technologii cyfrowej. Pozwala ona na uzyskanie wysokiej jakości informacji o stanie technicznym badanego odcinka, a co za tym idzie informacje te staja się bardziej wiarygodne niż w technice analogowej.

Czytaj więcej

STOSUJEMY EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Firma Cons Control System w swojej działalności skupia się na wąskiej branży renowacji kanalizacji – głównie żywicami epoksydowymi

Jako nieliczni na rynku możemy dokonać renowacji kanałów o średnicy DN150 do DN800. Wszystko za pomocą rękawów filcowych nasączonych żywicami epoksydowymi. Posiadamy dwa zestawy nasączające z prędkością 40kg/min. Materiały pozyskujemy od znanych producentów z Anglii i Niemiec. Żywice epoksydowe to jedyny materiał, który na stałe łączy się z remontowanym przewodem. Po renowacji kanał w pełni zostaje uszczelniony i nie ma efektu penetracji wody gruntowej pomiędzy rękawem, a ścianką kanału.

W swojej ofercie mamy także rękawy szklane nasączone żywicami poliestrowymi, które utwardzamy za pomocą lamp UV.

O TECHNOLOGIACH

AKTUALNOŚCI


Zobacz wszystkie aktualności