CZYSZCZENIE KANALIZACJI

Firma Cons Control System świadczy usługi czyszczenie kanalizacji korzystając z najnowszych pojazdów znanych producentów. Samochody nasze posiadają recykling ścieków, w związku z tym nie ma konieczność tankowania pojazdu wodą po jej zużyciu, urządzenie automatycznie oczyszcza ścieki pobrane z kanału i ponownie wykorzystuje wodę do czyszczenia co powoduję, że pojazd nie traci czasu na wielokrotne tankowanie wody.

Zaletą naszych pojazdów, jest ich funkcjonalność, każdy z nich posiada ramię teleskopowe umożliwiające czyszczenie ze studni, która jest oddalona od pojazdu nawet o 4m. Czyszczenie może odbywać się z drogi, gdzie studnie znajdują się w chodniku lub pasie zielonym. Dzięki tego typu rozwiązaniom mamy możliwość pracy w ciężko dostępnych miejscach.

Pojazd pracuje bez przerwy, aż do momentu zrzutu osadu. Dysponujemy pełnym zestawem dysz do udrażniania i czyszczenia kanalizacji do średnicy DN2000. W przypadku nowej instalacji odbiorowej stosujemy głowice bezsmugowe, które powodują efekt wysuszenia ścianki kanału. Jest to bardzo przydatne przy inspekcji telewizyjnej.

W swojej flocie posiadamy także pojazdy mniejsze, służące do czyszczenia parkingów podziemnych lub miejsc trudno dostępnych prze duże pojazdy. Samochodami tymi obsługujemy spółdzielnie i mniejsze zakłady przemysłowe.

Zapoznaj się z pozostałymi usługami

SPRAWDŹ

AKTUALNOŚCI


Zobacz wszystkie aktualności