FREZOWANIE TWARDYCH OSADÓW

Roboty frezujące służą do usuwania przeszkód w kanale. Bez problemu radzą sobie z twardymi osadami takimi jak: beton, wrastające korzenie, wystające przyłącza lub twarde osadu tłuszczu. Zaletą naszych urządzeń jest ich moc. Zasilane są hydrauliką, co powoduje, że z siłą 5kW usunąć każdy zator. Są to najmocniejsze urządzenia na rynku europejskim

Każdy robot posiada własną kamerę z oświetleniem, dzięki czemu może precyzyjnie usuwać twarde zatory bez uszkodzenia ścianki przewodu. Roboty są w stanie usunąć:

– wystające trójniki, kolizje z innymi rurociągami

– pręty w złączach

– wylewki betonowe, zalegający beton

– wrastające korzenie

– inkrustracje spowodowane woda gruntową

– osady twardego tłuszczu

Zasięg naszych urządzeń to 100mb, pracujemy od średnicy D200 do DN600.

Posiadamy także robota frezującego przygotowanego specjalnie do pracy w przyłączach kanalizacyjnych. Może on wykonywać swoją prace już w średnicy DN80. Porusza się na zasadzie pełzania, przy pomocy zaworów pneumatycznych. Wystarczy włożyć go do rury, a on sam pokona odpowiednią odległość.

Specjalna konstrukcja robota umożliwia mu frezowanie od strony kolektora głównego. W tym przypadku mamy możliwość usunięcia zatorów w przyłączy, gdzie nie występuje studzienka rewizyjna. Jest to nam szczególnie potrzebne przy wykonywaniu naprawy długim kapeluszem 2HomeLiner.

Zapoznaj się z pozostałymi usługami

SPRAWDŹ

AKTUALNOŚCI


Zobacz wszystkie aktualności